bozenarodz3

Chwała na wysokości Bogu, a na ziemi pokój ludziom dobrej woli
Łk 2.14

Drogim Parafianom, wszystkim Gościom z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego
   i zbliżającego nowego Roku – radosnego, rodzinnego świętowania.
   Niech Nowo Narodzony Jezus, ubogaca swoją prawdą i mocą oraz potrzebnymi łaskami.
   Nowy Rok niech będzie bogaty w Boże błogosławieństwo i miłosierdzie i w ludzką
   życzliwość.

Ks. Krzysztof Wiśniewski
  proboszcz

 

Wspomóż dębowską świątynię
Ofiary na rzecz Parafii Św. M. Archanioła w Dębowie można wpłacać na rachunek bankowy nr:
96 8179 0009 0023 9341 2000 0020

Uwaga !!!
nowy numer telefonu do parafii

525 155 806

Przemienienie Pańskie

PrzemienPanskiePo sześciu dniach Jezus wziął z sobą Piotra, Jakuba i brata jego Jana i zaprowadził ich na górę wysoką, osobno. Tam przemienił się wobec nich: twarz Jego zajaśniała jak słońce, odzienie zaś stało się białe jak światło. A oto im się ukazali Mojżesz i Eliasz, którzy rozmawiali z Nim. Wtedy Piotr rzekł do Jezusa: «Panie, dobrze, że tu jesteśmy; jeśli chcesz, postawię tu trzy namioty: jeden dla Ciebie, jeden dla Mojżesza i jeden dla Eliasza». Gdy on jeszcze mówił, oto obłok świetlany osłonił ich, a z obłoku odezwał się głos: «To jest mój Syn umiłowany, w którym mam upodobanie, Jego słuchajcie!»
(Mt 17, 1-5)

Więcej…