Ogłoszenia duszpasterskie Drukuj

Przykładowa grafika

XXVI Niedziela Zwykła

28 wrzesień 2014 r

1.W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

W poniedziałek św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. O godz. 17.00 spotkanie dla ministrantów.

We wtorek św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.

W środę św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła

W czwartek  św. Aniołów Stróżów. I czwartek miesiąca. Dzień modlitw o powołania do służby Bożej.

W piątek I piątek miesiąca.

W sobotę św. Franciszka z Asyżu.

W sobotę I sobota miesiąca. O godz. 9.00 msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi Panny.

2.Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny i urodziny oraz jubileusze składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.

3.W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszam wszystkich parafian na coroczny odpust parafialny patrona naszego kościoła św. Michała Archanioła. Uroczystą  mszę św. odprawi i kazanie wygłosi ks. Proboszcz Krzysztof Wiśniewski o godz. 18.00. Proszę panów do niesienia baldachimu oraz panie i młodzież do niesienia sztandarów, oraz feretronu św. Michała Archanioła. Jeśli będzie sprzyjająca pogoda proszę również, aby dziewczynki sypały kwiaty.

4.Od środy rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Zapraszam na różaniec, który będzie odmawiany codziennie od poniedziałku do soboty o godzinie 17.30. w Dębionku w środę o godz. 16.00. W niedzielę proszę o odmówienie różańca przed mszą św. Matki Żywego Różańca. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 11.30 spotkanie z wszystkimi, którzy należą do Żywego Różańca. Zapraszam na różaniec dzieci i młodzież. W poniedziałek kl. I i II we wtorek kl. V i VI. W środę dzieci pierwszokomunijne. W czwartek kl. I i II gimnazjum i w piątek kl. III gimnazjum i młodzież ponadgimnazjalna. W środę po mszy św. spotkanie z rodzicami i dziećmi, które przystąpią w przyszłym roku do I Komunii św.

5.W niedzielę  o godz. 15.00 w parafii św. Wawrzyńca w Nakle odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej.

6.W środę  zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy łącznie z modlitwą różańcową.

7.W piątek I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Chorych odwiedzę od godz. 8.30.

8.Proszę o zgłaszanie się po mszy św. młodzież na wyjazd do Bydgoszczy 12.X. na „Karoliadę” z ok. Dnia Papieskiego. Pojedzie autokar z Nakła. 23 i 24 X Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymkę organizuje par. św. Stanisława w Nakle. Wyjazd 23 X o godz. 7.00 z par. św. Stanisława. Koszt 80 zł. Proszę chętnych o zgłaszanie się po Mszy św. w zakrystii.

9.Kalendarze diecezjalne na rok 2015 w cenie 6,50 zł. Polecam Przewodnik Katolicki.

Zapowiedzi przedślubne.

1.Natalia Świś, stan wolny, Śmielin ul. Wierzbowa12 i Bartosz Kunze, stan wolny, Dębowo, ul. Bohaterów 13, zapowiedź 2.

Porządek nabożeństw Drukuj
29.09.2014   Poniedziałek
  18:00W intencji Parafian.
30.09.2014  Wtorek
  18:00
śp. Franciszek, Marianna, Eugenia Musiał. Antoni, Maria, Józef Iciek. Barbara Gwoździak. Edward Balcer.
01.10.2014  Środa

16:30

18:00

Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie  i błogosławieństwo Boże dla Jana i Teresy Hoppe w 66 rocz. ślubu. Śp. Marianna, Walenty Hoppe. Zofia, Ignacy Grzeszczak. Stanisław Kasperek.

Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 80 rocz. urodzin Cecylii od dzieci z rodzinami.

02.10.2014  Czwartek
  18:00
Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą  o błogosławieństwo Boże w 10 rocznicę ślubu Justyny i Tadeusza.
03.10.2014  Piątek
  18:00
śp. Roman Kaźmierczak od córki Katarzyny z mężem i dziećmi.

04.10.2014  Sobota

9:00

W intencji Parafian.

śp. Łucja Szpojda 14 rocz. śm. Feliks Szpojda. Henryk Zabłotny.

05.10.2014  Niedziela
 Dębionek  8:30śp. Stefania Wieczorek 1 rocz. śm. Władysław Wieczorek.
  Dębowo 10:00śp. Teresa, Szczepan Wawrzon. Regina Zaradzka.
  11:30
śp. Józef Michalski 20 rocz. śm. Katarzyna Michalska 18 rocz. śm.

RocketTheme Joomla Templates