XI NIEDZIELA ZWYKŁA
14.06.2026 r.

1. Eucharystia, w której uczestniczymy, jest cudem dokonującym się na naszych oczach,
    lecz rzadko tak o niej myślimy. Może gdyby wśród nas Jezus dokonał tak
    spektakularnego znaku jak uciszenie burzy na jeziorze Genezaret, przypadlibyśmy
    Mu do stóp. A tu, na tym ołtarzu, w czasie każdej Eucharystii dokonuje się cud:
    Bóg staje wśród nas i jest dla nas pokarmem. Niech nigdy nie zabraknie nam wiary
    w słowa Jezusa: „[…] Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia
    świata” (Mt 28,20).

2. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy św. Zadbajmy o to, byśmy choć raz
    rodzinnie stanęli przed obliczem Jezusa utajonego w Najświętszym Sakramencie.

3. W środę po nowennie spotkanie grupy synodalnej.

4. 23-go czerwca wyjeżdżamy do Gniezna o godz. 8:00. Proszę o uregulowanie do końca
    tygodnia.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych
    i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.

6. Wszystkim dziękuję za wszelką pomoc, pracę, życzliwość i ofiarność na rzecz
    parafii.
    Miłej i rodzinnej niedzieli.
    Zdrowego i bezpiecznego tygodnia.
    Dziękuję za udział podczas Oktawy Bożego Ciała.
    Wszystkim Szczęść Boże.
                                     ks. Krzysztof Wiśniewski
                                               proboszcz