1. Eucharystia, w której uczestniczymy, jest cudem dokonującym się na naszych oczach,
lecz rzadko tak o niej myślimy. Może gdyby wśród nas Jezus dokonał tak
spektakularnego znaku jak uciszenie burzy na jeziorze Genezaret, przypadlibyśmy
Mu do stóp. A tu, na tym ołtarzu, w czasie każdej Eucharystii dokonuje się cud:
Bóg staje wśród nas i jest dla nas pokarmem. Niech nigdy nie zabraknie nam wiary
w słowa Jezusa: „[…] Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia
świata” (Mt 28,20).
2. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy św. Zadbajmy o to, byśmy choć raz
rodzinnie stanęli przed obliczem Jezusa utajonego w Najświętszym Sakramencie.
3. W środę po nowennie spotkanie grupy synodalnej.
4. 23-go czerwca wyjeżdżamy do Gniezna o godz. 8:00. Proszę o uregulowanie do końca
tygodnia.
5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych
i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.
6. Wszystkim dziękuję za wszelką pomoc, pracę, życzliwość i ofiarność na rzecz
parafii.
Miłej i rodzinnej niedzieli.
Zdrowego i bezpiecznego tygodnia.
Dziękuję za udział podczas Oktawy Bożego Ciała.
Wszystkim Szczęść Boże.
ks. Krzysztof Wiśniewski
proboszcz



